Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 19 common:people_all_forms

РОІППО: регіональний інтернет-форум «Педагогіка успіху: стратегія радісного навчання»

Date: 13 травня 2021 о 04:23

Керівникам органів управління освітою  територіальних громад

Директорам закладів загальної середньої освіти, позашкільної освіти, закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі  у

регіональному інтернет-форумі

для науково-педагогічних та педагогічних працівників

«Педагогіка успіху: стратегія радісного навчання»

який відбудеться 17 - 28 травня 2021 р. у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Основні напрями роботи форуму:

1. «Педагогіка успіху» – перспективна наука сучасної освіти.

2. Педагогічні та психологічні засади педагогіки успіху.

3. Створення ситуації успіху як умова гуманізації освітнього процесу.

4. Стратегії, технології та прийоми досягнення ситуації успіху на уроці.

5. Методика Шаталова – успіх у навчанні кожного учня.

6. Упровадження педагогіки успіху в практику.

7. Вплив батьків на успіхи дітей.

8. Методичні поради батькам, педагогам для виховання успішної дитини.

До участі запрошуються працівники центрів професійного розвитку педагогів, головні спеціалісти відділів, управлінь освіти, виконкомів рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, науково-педагогічні та педагогічні працівники ЗЗСО, ЗПО, ЗВО, студенти та магістри педагогічних спеціальностей ЗВО, представники громадських організацій.

Робоча мова інтернет-форуму: українська.

Формат форуму. Форум проводиться в інтернет-офлайн форматі (заочна участь), обговорення – у постерному режимі.

Форми участі у форумі: стаття (у збірник матеріалів), тези, презентація, відеоматеріал, методична розробка (розробки уроків, занять, виховних, позакласних заходів).

Календар форуму:

• прийом заявок та матеріалів – до 25 травня 2021 р.;
  • розміщення електронного ресурсу форуму на сайті РОІППО – 28 травня 2021 р.;
  • ознайомлення з матеріалами форуму - інтернет-офлайн формат (заочна участь) – після 28 травня 2021 р.

Умови участі у форумі.

Для участі в інтернет-форумі просимо заповнити реєстраційну форму (або перейти для заповнення за покликанням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc28-gfJC0NdSF6B6DaY3a6E6h8CVmS2BjvISoLxyykakggfQ/viewform) та надіслати статтю,  тези, презентації, відеоматеріали, методичні розробки, згідно з додатком, на Е-адресу cor.osvita@ukr.net, з поміткою «Регіональний інтернет-форум» (у назві листа).

Матеріали форуму будуть розміщені на сайті Рівненського ОІППО https://cutt.ly/WbSu1EU. За результатами проведеного заходу буде створено електронний ресурс із наступним розміщенням у загальному доступі, укладений збірник матеріалів форуму.

Учасники інтернет-форуму, які надіслали статті, презентації, тези, методичні розробки, отримають сертифікати у форматі JPEG, які будуть надіслані на вказані у заявці електронні адреси.

Участь у роботі регіонального інтернет-форуму, отримання сертифіката – безкоштовні.

Керівників закладів освіти просимо довести дану інформацію до педагогічної спільноти та сприяти їх участі в інтернет-форумі.

Координатори підготовки і проведення форуму:

Ковбасюк Тетяна Леонідівна, завідувач, доцент кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти РОІППО, кандидат педагогічних наук, тел. 097-235-21-51.

Олійник Ірина Миколаївна, доцент кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти РОІППО, кандидат педагогічних наук, тел. 067-916-22-95.

Технічне забезпечення:

Басараба Наталія Анатоліївна, завідувач кабінету інформаційно-комунікаційних технологій РОІППО, тел.(0-362) 64-96-64.

Додаток: Вимоги до оформлення матеріалів регіонального інтернет-форуму для науково-педагогічних та педагогічних працівників «Педагогіка успіху: стратегія радісного навчання» на 2 арк. в 1 екз.

В. о. ректора інституту                                                   Вячеслав ДОЛІД

Comments:
Only authorized users can leave comments.